Co o Ornelle napsali? 
 
 
 

Ornella buduje pokojíček: Tady bude vychovávat Koktovo dítě!

17. října 2012 | 12:23
Budoucí maminka Ornella Štiková (19) nenechává nic náhodě a už teď si svůj dětský pokojíček předělává na pokoj vhodný pro nastávající matku s miminkem. Kde se ale při vyklízení pokoje našel tak velký počet pánských kravat?
blesk.cz


Pomsta Partyšové: Vyrazila Ornellu z televize

17. října 2012 | 06:00
Neuvěřitelné! V pondělí ráno dostala Ornella Štiková (19) dispozice pro natáčení Show Jana Krause a večer vyhazov. Důvod? „Gábina Partyšová se důrazně postavila proti,“ prozradil Blesku člověk z Primy.
blesk.cz


Nešťastná Ornella: Kvůli kolapsu přišla o kšeft

16. října 2012 | 17:41
Ještě před měsícem si mnula Ornella Štiková (19) ruce nad svým prvním moderátorským kšeftem. Měla provázet finálovým večerem soutěže Miss Junior 2012. Kvůli nedávnému kolapsu ji však ředitelka soutěže odvolala.
blesk.cz

Pravda o vyhazovu Ornelly Štikové z práce. Může za to čórka!

17. října 2012 5:49
Pravým důvodem pro ukončení spolupráce organizátorky soutěže Miss Junior Kateřiny Hamrové s Ornellou Štikovou (19), která měla letošní ročník moderovat, není ani náhodou nedávný kolaps slávychtivé milenky Josefa Kokty, nýbrž její údajná krádež! „Nemohu připustit, aby někdo, kdo měl takovou věc spáchat, byl spojován se soutěží pro malé holky,“ svěřila Super.cz Hamrová.
super.cz


146 komentářů u „Co o Ornelle napsali?

  1. teda kde se ve vás bere taková nesoudnost tvrdit že máte perfektní prsa.Já vidím vytahaný…promiňte ten výraz cecky,za které by se styděla i leckterá 40tka.já mám po dvou dětech prsa v lepším stavu.Asi by jste měla vyhledat pomoc psychologa,aby vám pomohl se sebehodnocením

  2. It truly is fantastic time for it to make a couple of programs with the long haul and it’s the perfect time to smile. I’ve look at this submit if I could just I’m going to suggest for you a number of attention-grabbing things or even information. Perhaps you can compose following content referring to this article Sources. I wish to study much more challenges about it!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*