Ornella a Tomio Okamura

O mém vztahu s Tomiem Okamurou

S Tomiem Okamurou jsem chodila půl roku do července 2011. Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit.
Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit. Podle mě si vybírá pěkné holky jen kvůli image.


To, že Tomio náš vztah popírá mne velmi uráží a hodlám se bránit třeba i soudně jen abych dokázala, že Tomio Okamura lže. Náš vztah nakonec dokumentuje mnoho společných fotografií z různých akcí jako třeba tato:Ornella Štiková a Tomio Okamura

37 komentářů u „Ornella a Tomio Okamura

  1. Teda nic proti,ale jsi s tím to dost trapná.Já jsem taky vyfocená s jedním zpěvákem a nedělám ztoho nějakou aferku,že jsem s ním něco měla.To jsi se tam spíše nechtíc připletla a teď s tou fotkou machruješ?Jsi trapná a ubohá!!!!!!!!!!!!

  2. Vy jste se nenarodila vy a další kráva jménem Hanychová jste se museli vyskytnout. Takové megapitky se přece nemohou rodit.Dotaz nepřipadáte si trapně? Hovna co vypouštíte do světa jsou na zamyšlení ale ještě není pozdě jste mladá sice škaredá jak noc ale pořád se můžete dát do kupy a ne se ztrapňovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*