Ornella Štiková porodila

Na mnoha serverech se můžete dočíst, že Ornella Štiková porodila!
Zatím to není pravda, ačkoliv termín porodu se opravdu blíží. Věřte, že vás o tom budu hned informovat 🙂


Každopádně pro zvědavce můžu přiblížit, že by tomu mělo být v pátek 15.3.

A tady máte pár mých těhotenských fotek

Pokud přesto chcete více informací, poslechněte si rozhovor, který jsem udělala pro 7 pádů. Víc už v Youtube videu níže:
Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o mně, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Ornella Štiková porodila

  1. Potvrzeno – blbá blondýna. Kam se hrabe na Gábinu, to je jiná kočka, ta ať je ráda, že se toho tlustého Kokty zbavila. Doufám, že ti ta kila zůstanou, ať se k němu hodíš…ostatně máš to do vínku po té tvé naducané mámě. Chtěly se s tou její matkou jen zviditelnit, vypadají jako ropuchy.

  2. Když už využíváš dítě, jako prostředek jak se zviditelnit, tak bys o něj měla pečovat jako matka a né jako puberťák a vozit jej v autosedačce!!!

  3. Nepěkná, hloupá holčina holedbající se vztahem se zkrachovalým tlustým dědkem…
    Matka Monika-otřesná vypadá min.o 10let starší, vkus jak z Moskvy, peroxidová královna.Neuvěřitelná kumulace hlouposti, arogance,nevkusu v jedné rodině.Doufám, že se o vás brzy přestane bulvár zajímat to bude pro vaši rodinu největší pohroma.

  4. Teda nic proti,jen by mě zajímalo jak ty prsa budou vypadat po porodu a hlavně jak dopadnou po kojení.Já sama jsem po dvou dětech a můj chlap sám řekl.Že i když jsem čekala malý,tak jsem vypadala stokrát lépe než-li Ty.Raději se nikde neukazuj to uděláš lépe.

Komentáře nejsou povoleny.